DianaPermanent

Antakių permanentinis makiažas

Jūsų tobuli antakiai – tai dar viena priežastis pamilti save...

 
antakiu permanentinis makiazas

Tik įsivaizduokite, kaip atrodys Jūsų veidas, kai staiga dings antakiai? Veidas neišreikš emocijų, neteks išraiškingumo, ypatingo žavesio. Antakių simetrija – labai svarbi, bet, deja, ne kiekvienas gali pasigirti plaukų augimu, proporcionalumu ir antakių idealia forma.

Jums padėti gali antakių mikropigmentacijos (arba permanentinio makiažo) procedūra. Daugiau jokių pieštukų, gelio ir sugaišto laiko! Antakių mikropigmentacijos specialistas pasirūpins, kad Jus įsigytumėte pasitikėjimą savimi keliais metais į priekį.

Antakių ilgalaikio makiažo procedūra išsprendžia kasdieninį antakiu tvarkymo poreikį, o kartu ir užtikrins:

  • Kur Jus bebūtumėte, baseine, pirtyje arba duše - visada tvarkingai atrodančius antakius;
  • Jokio ilgaus ir nuobodaus darbo su pincetu, juk antakių mikropigmentacijos pagalba galite turėti idealius antakius pilnai atitinkančius Jūsų veido forma;
  • Laisvą laiką sau ir savo svarbiems reikalams, juk daugiau nereikia leisti brangiausias minutės antakių piešimui;
  • Pasitikėjimą savimi ir savo grožiu.

Kaip išsirinkti sau tinkamiausią variantą? Jums visada padės ir patars antakių permanentinio makiažo specialistas, juk visada reikia remtis keliais aspektais:

  • Šatenėms ir turinčioms šviesią odą brunetėms rekomenduojama rinktis iš įvairių šokolado atspalvių gamos;
  • Blondinės tinka šviesiai ruda spalva - 2-3 tamsesnio už plaukų spalvą atspalvio;
  • Brunetės su tamsesne oda - rudos, beveik juodos spalvos (bet ne visiškai juoda – nes juoda spalva naudojama tik akims paryškinti).

Antakių permanentinio makiažo būdai:

  1. Klasikinis antakių permanentinis makiažas (tušavimas)
  2. OMBRE technika (Šešėliavimas)

Tai šešėliavimo technika persipynusi kartu su plaukelių piešimu. Šios technikos rezultatai – išvaizda lyg ką tik po grožio salono. Piešiami itin ploni plaukeliai, kurie atrodo be galo natūraliai, o fonas padengiamas švelniu šešėliavimu, kuris suteikia nepriekaištingą išvaizdą, todėl visuomet atrodysite lyg būtumėt lyg tik ką po grožio salono ar ką tik pieštuku paryškinusi savo natūralius antakius. Šiai technikai naudojami skirtingų spalvų pigmentai tam, kad spalva ir bendra išvaizda atrodytų kuo natūraliau. Tai technika, kuri stipriai varžosi su 6D antakiais, kurių pagrindas yra plaukelių piešimas, kuriant natūralių antakių vešlumo efektą.

Nesate tikri, ko norite ir kas Jums labiau tiks?

Norėdami matyti puikų antakių permanentinio makiažo rezultatą, kreipkitės į grožio srities specialistą, kuris atsižvelgiant į visus Jūsų pageidavimus, padės parinkti lygią ir simetrišką antakių formą, kuri puikiai Jums tiks.

Mes vertiname visus savo klientus, todėl teikiame antakių mikropigmentacijos konsultaciją visiškai nemokamai ir užtikriname, kad visa antakių mikropigmentacijos procedūra Jums bus neskausminga (arba skausminga minimaliai, priklauso nuo to, kaip Jūsų organizmas ištveria skausmą), atlikta steriliai ir profesionaliai.