DianaPermanent

Antakių permanentinis makiažas

Norinčioms ilgesnių ir tankesnių blakstienų...

 
blakstienu rietimas ir laminavimas

Svajojate apie ilgesnes ir tankesnes blakstienas? Bet tai, ką matote veidrodyje Jus nedžiugina? Pavargote nuo vienkartinių dirbtinių blakstienų? Klijuojamos blakstienos - atima daug laiko, kainuoja išties nemažai ir atrodo visiškai nenatūraliai.

Jeigu Jums gamtą nesuteikė tokios dovanos, kaip tobulos blakstienos, neliūdėkite, nes dabar galite atlikti blakstienų laminavimo procedūrą ir turėti gražias, sveikas, natūraliai atrodančias blakstienas.

Blakstienų laminavimas suteikia natūralioms blakstienoms riestumo, tankumo ir ilgumo, vizualiai atveria ir padidina akis. Ši procedūra ypač tinkama trumpoms, tiesioms, retoms blakstienoms.

Procedūros metu blakstienos prisotintos keratinu blakstienos pakeliamos, užriečiamos ir pripildomos juodo pigmento – todėl iškart atrodo gerokai ilgesnės ir storesnės, bet kartu ir visiškai natūraliai. Ši procedūra išsiskiria tuo, kad visiškai Jums nekenkia. Keratinas pamaitina Jūsų blakstienas, nuo to jos tampa sveikesnės.

Pamirškite blakstienų prisiauginimus, blakstienų dažymą – visos procedūros pakenkia Jūsų blakstienoms ir net akims. Be to, blakstienų laminavimo procedūra leis Jums jaustis lengvai, nes jokių „negalima“ nebus. Galėsite plauti veidą, vaikščioti į pirtį ir daryti viską, prie ko esate pripratę nebijodami pakenkti savo blakstienoms.

Laminuoti blakstienas galima net jautrių akių ir odos savininkėms. Procedūra nedirgina akių, tik rekomenduojama ją atlikti išsiėmus kontaktinius lęšius. Taip pat prieš ir po procedūros negalima blakstienų riesti arba dažyti cheminiu būdu.

Rezultatas Jus džiugins net du mėnesius, o naudojant papildomas priemones, net ilgiau.

Kokios priemonės naudoti, patars blakstienų laminavimo specialistė, kuri kartu suteiks Jums pilną, išsamią ir visiškai nemokamą konsultaciją apie procedūrą, jos eigą ir kokie įrankiai bus naudojami.

Blakstienų rietimas ir laminavimas Vilniuje – nuostabi progą palepinti save, atrodyti patraukliai, daliai, natūraliai ir sveikai.